Ви можете оплатити повну вартість взуття переказом на реквізити, які ми надамо після того, як ви оформите замовлення на сайті.

Також ми відправляємо посилки по Україні з можливістю примірки та оплати у поштовому відділенні. Ми відправляємо посилки Новою Поштою з передоплатою 150 грн., та Укрпоштою з передоплатою 100 грн. Сума передоплати вкладається у вартість взуття. Наприклад, якщо взуття коштувало 2000 грн., то ви оплатите на пошті 1850 грн. за взуття (Нова Пошта), вартість доставки та комісію за післяплату, згідно тарифів поштового перевізника. Якщо взуття вам не підійшло і ви від нього відмовляєтеся, то вам додатково не потрібно сплачувати за доставку, так як ваша передоплата покриває вартість доставки в обидві сторони. Доставка поштовими перевізниками відбувається за рахунок клієнта.   

Також ми відправляємо взуття за кордон Новою Поштою, або Укрпоштою. При відправці за кордон, клієнт повністю сплачує за взуття та оплачує доставку перед відправкою взуття згідно тарифів поштових перевізників.